Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Czyszczenie betonu i kamienia naturalnego

Konieczność czyszczenia betonu i kamienia naturalnego związana jest przede wszystkim z porowatością powierzchni. W naturalnych szczelinach i wgłębieniach szybko gromadzą się zabrudzenia, które zaburzają estetykę produktu. Oferujemy profesjonalne czyszczenie marmuru, granitu, lastryko oraz powierzchni betonowych. Wykorzystujemy bezpieczne i skuteczne preparaty, które nie tylko czyszczą, ale również tworzą powłokę zabezpieczającą.


Dlaczego warto zainwestować w regularne czyszczenie?

Marmur, granit, lastryko czy beton to materiały wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Podłogi, schody, parapety, cokoły, a nawet elementy elewacji z kamienia naturalnego narażone są na wiele czynników, które prowadzą do ich zabrudzenia, a nawet uszkodzenia. Regularna pielęgnacja powierzchni zapewnia nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale przede wszystkim ochronę przed zmatowieniem i zarysowaniem struktury.

Zabieg czyszczenia usuwa zabrudzenia eksploatacyjne oraz pochodzenia naturalnego, w tym przebarwienia z liści czy mchu, zarówno na powierzchniach polerowanych, jak i nieszkliwionych.

Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i środków czyszczących oraz impregnujących. Po wykonaniu prac powierzchnia jest odpowiednio zabezpieczona, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie jej w czystości. Dobieramy metody do indywidualnych właściwości materiałów oraz cech konstrukcji. Dzięki temu nie powstaje ryzyko pogłębienia ubytków lub wypłukania spoin.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.