Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


O firmie

Renowacja, odnawianie, polerowanie...

Renowacja, odnawianie, polerowanie, konserwacja, impregnacja, wyrównywanie, szlifowanie, czyszczenie, regeneracja, krystalizacja marmuru, granitu, powierzchni, posadzek, podłóg kamiennych, betonu, jastrychów, lastryka. Czyszczenie elewacji z kamienia, cegły, piaskowca. Mycie klinkieru, zabezpieczanie anty-graffiti , impregnacja elewacji.

Jesteśmy firmą działającą od kilkunastu lat na terenie całej Polski, świadczymy usługi w zakresie renowacji odnawiania, polerowania, konserwacji, impregnacji, wyrównywania, szlifowania, czyszczenia, krystalizacji powierzchni kamiennych. Czyścimy, impregnujemy i zabezpieczamy anty-graffiti elewacje i fasady.

Poprawiamy źle i nierówno ułożone posadzki.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Usługi wykonujemy w czasie dogodnym dla Zleceniodawcy.

Wszystkie prace wykonywane są na mokro - nie zachodzi więc obawa zakurzenia pomieszczeń.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Pomagamy w odbiorach prac kamieniarskich.

Doradzamy Państwu w opracowywaniu technologii utrzymania czystości.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.