Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Renowacja i odnawianie lastryko

Lastryko to materiał budowlany, mający szerokie zastosowanie nie tylko w branży budowlanej, ale także dekoracyjnej. To mieszanina wody, barwnika, grysu oraz cementu. Lastryko w dzisiejszych czasach to dowolne kolory betonu, duża paleta barw grysu co przekłada się na możliwość tworzenia różnorodnych wzorów, napisów czy znaków firmowych.

Lastryko jako materiał na posadzki jest wybierane ze względu na jego estetyczny wygląd, łatwość w utrzymaniu czystości, odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne a także dlatego, że posadzka nie jest "składana" z płytek tylko stanowi jedną bezspoinową powierzchnię. Jak każda posadzka, także lastryko po czasie traci połysk i coraz trudniej jest go utrzymać w czystości. Dlatego istotna jest okresowa renowacja lastryka. Firma Krystalizacja oferuje profesjonalne odnawianie posadzek lastrykowych.

Technologia wykonania renowacji i krystalizacji lastryka:

odkucie ciemnego cementu, którym wypełniono ubytki posadzki i uzupełnienie ich masą lastryko (dobieramy kolorystykę betonu oraz wielkość i kolory grysu)

naprawa wąskich szczelin kolorystycznie dobraną żywicą lub żywicą bezbarwną

kilkukrotne zeszlifowanie posadzki i schodów krążkami diamentowymi o różnych gradacjach aż do usunięcia nierówności ułożenia płyt, wydeptań i zarysowań

po szlifowaniu posadzkę dodatkowo poleruje się proszkiem polerskim a następnie krystalizuje sią krystalizatorem na bazie węglanu wapnia, który posiada znakomite właściwości antypoślizgowe, ogranicza wycieranie poleru i daje doskonałe zabezpieczenie powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi

Renowacja lastryka z firmą Krystalizacja to gwarancja sukcesu, piękne i odnowione posadzki, które będą służyć kolejne lata.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.