Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Renowacja i odnawianie posadzek betonowych

Posadzki betonowe znajdujące się w obiektach przemysłowych narażone są na działanie wielu czynników zewnętrznych, które często wywierają na nie wyjątkowo niekorzystny wpływ - ruch pieszy, ruch wózków widłowych i paletowych, przeciąganie po posadzce ciężkich palet, upadki na posadzkę ciężkich przedmiotów. Nieustabilizowany pod posadzką grunt powoduje, że posadzka "pracuje" i następuje klawiszowanie lub rozchodzenie się płyt betonowych przy dylatacjach. Twarde kółka ciężkich wózków paletowych powodują kruszenie krawędzi dylatacyjnych i powolną degradację posadzki. Do tego dochodzi ścieranie wierzchniej warstwy zabezpieczjącej co w rezultacie prowadzi do pylenia posdzki i coraz szybsze jej niszczenie.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników obiektów przemysłowych nasza firma ma do zaoferowania kompleksową renowację posadzek betonowych, na którą składają się:

naprawa pęknięć i podbudowa luźnych fragmentów posadzki

naprawa dylatacji i niwelowanie klawiszowania płyt

szlifowanie posadzki

krzemianowanie posadzki

impregnacja posadzki

Szlifowanie ma na celu usunięcie zarysowań i otworzenie betonu przed aplikacją krzemianu. Krzemianowanie ma na celu utwardzenie, zagęszczenie i zamknięcie betonu do głębokości ok. 8 mm. Krzemian wiąże się z betonem w czasie do 3 miesięcy i żeby do tego czasu zabezpieczyć beton przed czynnikami zewnętrznymi impregnuje się posadzkę środkiem, który wytrzymuje intensywne użytkowanie do 6 miesięcy.

Krzemianowanie podwyższa klasę betonu, utwardza beton i znacznie przedłuża jesgo trwałość. Posadzka nabiera ładnego połysku i jest prosta w utrzymaniu czystości.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.