Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Odnawianie posadzek i elewacji – firma Krystalizacja

Jesteśmy firmą działającą od kilkunastu lat na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie renowacji i odnawiania powierzchni kamiennych, betonowych, drewnianych oraz z PCV i linoleum. Czyścimy, impregnujemy i zabezpieczamy anty-graffiti elewacje oraz fasady. Usługi kierujemy do klientów indywidualnych, a także instytucji publicznych, w tym kościołów, banków, hoteli i urzędów.


Kompleksowe usługi

Każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne wymagania naszych klientów. Doskonale rozumiemy, że wykonywane przez nas czynności mogłyby mieć wpływ na konieczność wstrzymania działalności lub dostępności firmy, dlatego dostosowujemy termin i czas pracy do potrzeb klientów.

Etapy prac są ustalane po wstępnej ocenie stanu powierzchni oraz szeroko omawiane ze zleceniodawcą. Wykonujemy również indywidualną wycenę.Świadczymy usługi na terenie całego kraju.Usługi wykonujemy w czasie dogodnym dla zleceniodawcy.Wszystkie prace wykonywane są na mokro – nie dochodzi do zakurzenia pomieszczeńNa wykonane prace udzielamy gwarancji.Pomagamy w odbiorach prac kamieniarskich.Doradzamy w opracowywaniu technologii utrzymania czystości.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.