Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Polerowanie podłóg

Polerowanie podłóg to zabieg wykańczający, stanowiący uzupełnienie procesu renowacji i odnawiania posadzek. Efektem polerowania kamienia jest uzyskanie blasku i lustrzanego odbicia, które sprawia, że podłoga prezentuje się atrakcyjnie i luksusowo. W ramach odnawiania podłóg z kamienia i betonu, oferujemy zabiegi polerowania proszkiem polerskim, które utrwalamy zabiegiem krystalizacji.


Zdecyduj, jaki efekt chcesz uzyskać

Odpowiednio przeprowadzony zabieg polerowania pozwala uzyskać różne efekty wykończenia. Nasi klienci decydują się nie tylko na najwyższy poziom nabłyszczenia, przypominający taflę lustra, ale również na wykończenie półmatowe. Niewątpliwą zaletą polerowania marmuru, granitu czy lastryko jest możliwość uzyskania efektu nowości, bez konieczności kosztownej wymiany podłogi na nową. Polerowanie betonu i kamienia naturalnego nie tylko nadaje połysk i jeszcze lepiej wygładza powierzchnię, ale wydobywa z materiałów naturalny, intensywny kolor uwydatniając zróżnicowaną strukturę.


Krystalizacja – utrwalenie efektu polerowania

Krystalizacja to czasochłonny proces, który nie tylko uzupełnia zabiegi odnowy lastryko, marmuru czy granitu, ale przede wszystkich przedłuża żywotność podłogi. Efekt utrwalenia i zabezpieczenia posadzki jest niezwykle ważny szczególnie w miejscach intensywnie użytkowanych i często czyszczonych środkami chemicznymi. Do przeprowadzenia krystalizacji wykorzystujemy preparaty tworzące na powierzchni posadzki powłokę utwardzającą, odporną na zarysowania i uszkodzenia. Dodatkowo posadzka zyskuje właściwości antypoślizgowe.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.