Renowacja, odnawianie, polerowanie

Szlifowanie, krystalizacja, konserwacja

Wieloletnie doświadczenie

Specjalistyczne doradztwo

Szeroki zakres usług

Różne rodzaje powierzchni


Szlifowanie posadzek

Szlifowanie posadzek kamiennych i betonowych pozwala przywrócić powierzchni naturalne piękno, utracone w wyniku różnych czynników, do których należy najczęściej eksploatacja o dużym natężeniu oraz brak konserwacji podłogi. Przeprowadzamy zabiegi szlifowania z wykorzystaniem tarcz o różnych stopniach gradacji, co umożliwia uzyskanie gładkiej i połyskującej powierzchni.


Szlifowanie najważniejszym etapem odnowy posadzki

Zabiegi odnowy i regeneracji posadzek z marmuru, granitu, lastryko czy betonu składa się z wielu etapów. Szlifowanie posadzki to ważny i czasochłonny proces, podczas którego powierzchnia zyskuje ostateczną formę. Zastosowanie różnych gradientów w odpowiedniej kolejności wygładza wcześniej uzupełnione szczeliny i ubytki, wyrównuje powierzchnię, która w miejscach szczególnie użytkowanych zaczęła się ścierać, a dodatkowo nadaje jej blask, który w kolejnych procesach pogłębi polerowanie. W celu ujednolicenia powierzchni wykorzystujemy szlifierki planetarne, dzięki którym uzyskujemy zadowalający efekt nawet w przypadku dużych nierówności i uskoków.


Szlifujemy kamień naturalny i beton

Oferujemy szlifowanie marmuru, granitu i lastryko. Choć kamienie naturalne odznaczają się trwałością i odpornością na ścieranie, wieloletnia i nasilona eksploatacja przyczyni się do zmatowienia, powstania rys, szczelin, a nawet większych ubytków. Odnawiamy również posadzki betonowe. Cena szlifowania betonu i kamienia naturalnego jest korzystna i adekwatna do efektów, jakie można uzyskać w wyniku przeprowadzenia zabiegu.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 698 093 270

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma KRYSTALIZACJA od kilkunastu lat z powodzeniem działa na terenie całej Polski świadcząc usługi związane z posadzkami wykonanymi z kamienia naturalnego, betonu i innych materiałów.

Oferta firmy skierowana jest do instytucji publicznych, a także hoteli, banków, kościołów i klientów indywidualnych - dla każdego zleceniodawcy posiadającego posadzkę z naturalnego kamienia wymagającą renowacji.

Wszystkie prace są wykonywane za pomocą profesjonalnych urządzeń. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, przykładamy wagę do wysokich standardów jakości wykonania.

Nasza doświadczona, specjalistyczna kadra zawsze chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.